TÜRKİYE KİMYA SANAYİCİLERİ DERNEĞİ:
Ankara Koordinatörlüğü ve Yetkili Danışman Firmasıyız.

ORSİAD:
(Ostim Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri
Derneği) Genel Koordinatörü ve Yetkili Danışman Firmasıyız.
Türkçe Русский Український
中国 English العربية
казахский

RUSYA KONUT GELİŞTİRME FONU ile ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI ARASINDA FRANSA' DA YAPILAN MIPIM GAYRIMENKUL FUARINDA İŞBİRLİĞİ ANTLAŞMASI İMZALANMIŞTIR
10 Mart 2015 tarihinde Mipim Gayrimenkul Fuarı kapsamında Fransa’ nın Cannes şehrinde gerçekleştirilen imza töreninde Rusya Konut Geliştirme Fonu Genel Müdürü Alexander Braverman ve Orteksan Danışmanlık firması adına yönetici ortak ( Managing Partner ) Berksan Büyükyıldız işbirliği anlaşmasını imzalamışlardır.

Rusya Konut Gelistirme Fonu’na ait olan projelerde ve arazilerde, Turk ve Arap firmalar ile ortak yaptirimlarin ve kurumlar arasindaki isbirliginin arttirilmasi ve ortak organizasyonlarin hazirlanmasi amaci ile isbirligi sozlesmesi imzalanmistir.
[ www.fondrgs.ru ]
ŞANGAY İŞBİRLİĞİ ÖRGÜTÜ İŞ KULÜBÜ ile ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI ARASINDA MOSKOVA DA İŞBİRLİĞİ ANTLAŞMASI İMZALANMIŞTIR.
30 haziran 2015 tarihinde Rusya Sanayiciler ve Girişimciler Birliği’ nin ( www.rspp.ru ) Moskova şehrinde bulunan merkez binasında gerçekleştirilen imza töreninde Şangay İşbirliği Örgütü İş Kulübü yetkililerinden bay Denis Tyurİn ve Orteksan Danışmanlık Firması adına yönetici ortak ( Managing Partner ) Berksan Büyükyıldız işbirliği anlaşmasını imzalamışlardır.

Rusya Federasyonu ve Çin Halk Cumhuriyeti devletlerinin öncülüğünü yaptığı Şangay İşbirliği Örgütüne (http://sco-russia.ru/ ) bağlı olarak çalışan Şangay İşbirliği Örgütü İş Kulübü, üye devletlerin hepsinde çalışmaları olan bir kuruluştur.

Orteksan danışmanlık firması olarak; Sanayi Parkları ve Gayrimenkul konularında Rusya Federasyonu ve Çin Halk Cumhuriyetinde uzun yıllardır yaptığımız çalışmalarımız sonucunda elde ettiğimiz tecrübelerimizi uzman sıfatıyla Şangay işbirliği örgütü iş kulübü ile paylaşacağız.
http://infosco.biz/ru/?pageId=595
RUSYA GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI DERNEĞİ ile ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI ARASINDA MOSKOVA DA İŞBİRLİĞİ ANTLAŞMASI İMZALANMIŞTIR.
08 eylül 2014 tarihinde Proestate Uluslar Arası Yatırım Forumu kapsamında Moskova şehrinde gerçekleştirilen imza töreninde Rusya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği yetkililerinden Pavel Goncharov ve Orteksan Danışmanlık Firması adına yönetici ortak ( Managing Partner ) Berksan Büyükyıldız işbirliği anlaşmasını imzalamışlardır.

Ticari Gayrimenkul , Endüstriyel Gayrimenkul …vb konularda Rus - Türk firmalar ve Rus-Türk kurumlar arasında işbirliğinin arttırılması, ortak yatırımların arttırılması , ortak organizasyonların hazırlanması amacıyla Türkiye tam yetkili temsilciliği ünvanını aldık.
www.gud-estate.ru
RUSYA ENDÜSTRİ PARKLARI DERNEĞİ ile ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI ARASINDA MOSKOVA DA İŞBİRLİĞİ ANTLAŞMASI İMZALANMIŞTIR.
09 eylül 2014 tarihinde Proestate Uluslar Arası Yatırım Forumu kapsamında Moskova şehrinde gerçekleştirilen imza töreninde Rusya Endüstri Parkları Derneği yetkililerinden Maxim Pazdnikov ve Orteksan Danışmanlık firması adına yönetici ortak ( Managing Partner ) Berksan Büyükyıldız işbirliği anlaşmasını imzalamışlardır.

Sanayi Parkları’nın altyapı ve üstyapı inşaatları danışmanlığı , Sanayi Parkları’na profesyonel yönetim sistemlerinin kurulması , uluslar arası yatırımcılara tanıtım hizmetleri , kümelenme , küçük ve orta ölçekli firmaların dış ticaret hacimlerinin arttırılması , ikili iş görüşmeleri organizasyonları…..vb konularda 12 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübeleri Rus meslektaşlarımızla paylaşacağız.
www.indparks.ru

TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK YATIRIM AJANSI BAŞKANI SAYIN İLKER AYCI BEY , ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASININ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞI RUSYA FEDERASYONU VTB BANKASI YETKİLİLERİ ve SAINT PETERSBURG ŞEHRİ YATIRIM AJANSI YETKİLİLERİ İLE GÖRÜŞME YAPMIŞTIR.
‘‘ MIPIM 2014 ’’ HER YIL FRANSA’nın CANNES ŞEHRİNDE YAPILAN DÜNYA’NIN EN BÜYÜK GAYRİMENKUL FUARINDA RUSYA ve TÜRKİYE HEYETLERİ ve FİRMALARI ARASINDA İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ VE SEMİNERLER; ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI TARAFINDAN BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR. ( 1
‘‘BURSA SANAYİ PARKI OTOMOTİV KÜMESİ’’ İÇİN RUSYA FEDERASYONUNDA İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI TARAFINDAN BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR.( 18-22 MART 2014 MOSKOVA/RUSYA FEDERASYONU )
BURSA OTOMOTİV YAN SANAYİ ÜRETİCİLERİ KÜMESİ ÇİN HALK CUMHURİYETİ İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ VE ENDÜSTRİ PARKI ZİYARETLERİ ORTEKSAN DANIŞMANLIK FİRMASI TARAFINDAN BAŞARIYLA TAMAMLANMIŞTIR

Orteksan BİZDEN HABERLER Orteksan
RUSYA FEDERASYONUNDA YATIRIM YAPMAK İSTEYEN ve/veya ÜRETİM YAPMAK İSTEYEN TÜRK SANAYİCİLER İÇİN MARYİNO ENDÜSTRİ PARKI WEB SİTESİ TÜRKÇE OLARAK DEVREYE GİRMİŞTİR.

MARYİNO ENDÜSTRİ PARKI, RUSYA FEDERASYONU’NUN EN ÖNEMLİ ŞEHİRLERİNDEN OLAN ST.PETERSBURG da 130 HEKTARLIK BİR ALANDA KURULUDUR.

MARYİNO ENDÜSTRİ PARKI, RUSYA FEDERASYONU’NUN İKİNCİ BÜYÜK BANKASI OLAN VTB BANKASINA AİTTİR.

www.maryino-spb.ru ADRESİNDEN TÜRKÇE OLARAK DETAYLARIYLA ENDÜSTRİ PARKI HAKKINDA BİLGİLER ALABİLİRSİNİZ.

MARYİNO ENDÜSTRİ PARKINA AİT OLAN ‘MASTER PLAN’ ve ‘ALTYAPI KOMUNİKASYON’ ŞEMALARINI TÜRKÇE OLARAK İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.Orteksan GÜNCEL DUYURULAR Orteksan
Orteksan

Bu sitede Mplus Portal yazılımları kullanılmaktadır.